🤝 To jednání, který jsem tak dlouho plánoval a spoléhal se na to, že to dopadne, tak opět nedopadlo. Pokolikáté už? Pořád se mi to děje dokola, vždycky to ztroskotá na tom, že moji službu odmítnou nebo je to takové polovičaté a ten výsledek není zajímavý. Jsem už z toho smutný, unavený a nevím co s tím.

✅ Přesně tahle písnička se odehrává v hlavě všem, kteří neudělají osobní změnu. Ano, JE TO ZMĚNA! Jediná jistota, kterou máme. Zamyslet se, kde dělám chybu. Někdy stačí si vyčistit zuby, vymáčknout pupínek, vytrhat chlupy z nosu, obléct si košili a kravatu, vyčistit a nakrémovat boty, navonět se. Tohle určitě pomůže, když obě protistrany preferují své EGO. Což bývá často.

🐕 “Psa, jsme ale zakopali jinde.” Je to o NASLOUCHÁNÍ. Správně naslouchat protistraně, jaké má požadavky, potřeby, přání je první krok na cestě k úspěchu.

❓Kdo to dnes ovládá, obzvlášť v mém byznysu? Přidat se do našeho týmu, učit se naslouchat a jednat, vás 100% zbaví smutku a nastartuje úspěch. Poslední možnost v tomto roce je na našem workshopu 3-2-1 START! 9.11.2023.

🎯Jestli chcete osobní změnu a úspěch, pojďme se sejít, stačí napsat CHCI na 📞725562509.

Let´s go!

❤️David M.❤️

#karierajecesta