👉 Už tady dva měsíce sedím a přemýšlím co budu dělat dál. Lidi se mě pořád ptají: “Tak co už máš práci?” Jenže jsem zjistil, že nemuset ráno vstát a jít do práce, je tak pohodlný. Můžu si vyřídit co potřebuji, obstarat domácnost, věnovat se rodině a našemu psovi. Mám strach, že to moje žena sama neutáhne! A další pochybnosti v hlavě.

🔥 Co když se to nepovede? Co když se na mě budou lidi dívat přes prsty, budou se mi smát a budou mě odmítat? A co ta byrokracie, nebudu to umět, budu se muset hodně učit, dělat si marketing, hlídat účetnictví a při tom všem se lidem vnucovat? Je mi jasný, že si budou myslet, že na nich chci vydělat. Mám strach udělat to rozhodnutí a pohnout se z místa. Je to v háji!?

🫵 NENÍ, HUŠ pryč s tímhle myšlením! Musí padnout “slovo chlapa” a klidně i “slovo ženy”! OK, chci si organizovat svůj čas a své aktivity, chci být nablízku rodině a chci dobře vydělávat. Chci JOB, který mě bude bavit, lidi mě budou respektovat a bude to užitečné pro všechny. Už nechci jen tahat „kbelíky s vodou, ale stavět potrubí“. A hlavně udržím si svobodu a vydělám peníze.

✅ Je to naše rozhodnutí. STRACH nahradíme ODVAHOU. Naše ego nám brání vylézt z klece zažitých zvyků. Co dál?

❤️ 3-2-1 START! Poslední workshop v tomto roce proběhne 9.11.2023. Jaké jsou možnosti spolupráce? Registrace už teď a tady. https://forms.gle/T4JHsFyuQ9GCVCTW8 

Let´s go! David M.

#karierajecesta