🦉 Najít člověka, kterému se můžete svěřit je zásada. Jak řekl Max Kašparů: “Opravdový přítel se pozná podle toho, že když se mu svěříte, tak si to nechá pro sebe.” Vztahy s klienty máme postavené hlavně na tomto principu. A jak jednání probíhá? 

🌈 “Můžu se Vás zeptat, co si představíte, když zavřete na chvilku oči a zkusíte snít? Co vidíte?” Kupuju dům se zahradou a bazénem a stěhuji se do něj se svou početnou rodinou. Zakládám vlastní privátní ordinaci a firmu a zákazníci se ke mě hrnou v davech. Jedu s manželkou na Maledivy, plaveme v moři s rejnoky. Lyžujeme v Alpách v prašanu. Plujeme s rodinou na gondole Benátkami. Prohlížíme si s manželkou Paříž z Eiffelovy věže. Půjčuji si obytné auto a jedu s rodinou na bezstarostnou jízdu po nejkrásnějších místech Evropy. Kupuji si nové auto oblíbené barvy a značky. Pomáhám lidem a finančně podporuji uzdravení jejich dítěte?

🎯 Vše jsme společně sepsali a dali tomu časovou osu. Hned potom počítáme měsíční CASHFLOW. Čísla taháme z klientovi hlavy, z papíru, z účtu a z tabulek. Nadšení střídá zděšení. „Kolik peněz za všechno platím a kolik peněz vydělávám.“ Některé částky jsou jasné, některé odhadujeme, některé vůbec netuší. Mapujeme stav jeho financí, majetku a možností. 

🔥Všechno teď máme a jdeme chystat FINANČNÍ PLÁN. Co myslíte, co je pro FINANČNÍ PLÁN zásadní? Pomíjivá zkušenost, která je jako móda, nebo zásady, které přetrvají věky? A jaké to jsou?

✅ MÍT SVOU VIZI

✅ ZNÁT CASHFLOW A MOŽNOSTI

✅ UDĚLAT SI ČASOVÝ PLÁN

✅ PŘIPRAVIT STRATEGII PRO PORTFOLIO AKTIV

✅ REALIZOVAT VŠE KROK ZA KROKEM

👉 Finanční plán tvoříme na míru. 

👉 Finanční plán jsou kroky k naplnění vize a cílů. 

👉 Finanční plán je důkaz, proč se nám klienti svěřují víc jak 20 let. 

👉 Finanční plán nás živí.

❤️ Představte si, že vás vytváření FINANČNÍCH PLÁNŮ taky živí. Nebo že vedete tým lidí, který tyto plány tvoří. Jste uznávaným odborníkem a leaderem. Jste vzorem pro svou rodinu, tým i okolí. Ozvěte se a pojďme dát řeč, jak začít, chcete-li už konečně zažít úspěch. Zavolejte na 725562509, nebo pište na mail david@muhlhandl.cz. Nebo mě kontaktujte přes www.muhlhandl.cz #321start #cestabohatstvi #karierajecesta #muhlhandlfinance