🤝Červen 2006. Seznamuji se s novými klienty. Rodina – muž 47 let, žena 40 let, syn 11 let, dcera 7 let. Úžasná rodina, která drží pospolu za každých okolností. 

🦽Smůla je, že dcera je doživotně připoutaná na vozík. Diagnóza dětská obrna. Péče 24/7. Muž je v domácnosti s výsluhovou rentou a stará se o dceru, žena pracuje ve školce, syn studuje.

🏠Žijí v malém starém domečku 2+kk. Vadné odpady, v zimě plesnivý stěny, vlhko a chlad. Syn s dcerou sdílí jeden pokoj, spí na dvoupatrové posteli, rodiče spí v obýváku na rozkládací sedačce. Mají staré auto, kam se s vozíkem stěží vejdou.

🔥Naše jednání začíná tím, že se bavíme o jejich vizích. Ví, že jednou budou muset vyřešit své bydlení, které potřebují bezbariérové s oddělenými pokoji a vybavené tak, aby se mohli dlouhodobě starat o svou dceru, a všichni měli své soukromí.

🎯Zjistil jsem stav jejich cashflow, smluv a majetku. Přes skromný život, zaplacení všech měsíčních výdajů, jim stále zůstává finanční rezerva, která je přes 30% z celkového příjmu. Zdánlivě beznadějnou situaci, se po nastavení finančního plánu, který disciplinovaně dodržovali 8 let, podařilo vyřešit. jak je to dnes po 17 letech spolupráce?

✅ Bydlí ve zcela novém domečku s bezbariérovým přístupem a soukromím pro všechny

✅ Mají vyřešenou krátkodobou, střednědobou i dlouhodobou rezervu

✅ Jezdí pravidelně každý rok na dovolenou

✅ 3x vyměnili auto upravené pro potřeby dcery

✅ Investice jim vydělávají na úroky z hypotéky a generují další zisk

🙏Já moc děkuji za 17 let takové spolupráce. Vize, odvaha, disciplína, důvěra ve mě a finanční plán je tak silná, že došlo k realizaci všech jejich vizí. A ještě zbylo na koníčky, nákup motocyklů veteránů a rekonstrukci jejich zchátralé rodinné chalupy.

💪To si zaslouží vítězný doutníček!

Let´s go!👇https://muhlhandl.cz/finance/

❤️David M.❤️