Endorfiny i adrenalin byl vyplaven. Díky všem za účast. Jak říkám: “I kdyby jedno slovo, jedna věta, jednomu člověku změnila život, stálo to za to.“ A co se na workshopu stalo?

⭐VŠECHNO I NIC? – Vyřešit sebe, vyřešit vztahy, vyřešit práci, vyřešit peníze. Pár pravidel a zásad, které fungují. Příležitosti, které dnes hýbou světem. K dobré náladě a pocitům hodně pomáhá vydělávat víc peněz. Pochopili, že seberozvoj je pro úspěch zásadní. Jaké jsou reakce?

🍀ZPĚTNÁ VAZBA – S každým, kdo se zúčastnil Workshopu 3-2-1 START!, si dám kávu a dáme zpětnou vazbu. Od některých už reakce mám. A jsou skvělé. Někteří z vás mi řekli, že se nemůžou zúčastnit, protože řeší děti, práci, mají jiný program, ale že je to moc zajímá. Chápu. Člověk nemůže být všude. Řešení je třeba zaplatit si chůvu, pracovní nebo jiné úkoly delegovat, zábavu nechat na víkend. A co je teda důležité?

🍀BÝT ŠŤASTNÝ – Nejdůležitější je být šťastný, zdravý a bohatý. Pokud to co děláme, k tomu vede, tak OK. Pokud NE, je potřeba udělat změnu a hlavně to už neoddalovat a nevymlouvat se. A co bude dál?

🎯CO BUDE DÁL? – Rozhodl jsem udělat II. díl Workshopu 3-2-1 START! Zdvojnásobím počet účastníků! Protože vlastní seberozvoj ve všech čtyřech oblastech, zlepší životy všem. A je to zábava

🎯REGISTRACE NA KVĚTNOVÝ WORKSHOP 3-2-1 START! – 25.5. 2023 v 17:00. Zaregistrujte se ZDE a přijďte! LET’S GO!

❤️Viva la Vida❤️