🔥 Mohou nám zdražit elektřinu, zvýšit daně a odvody, zrušit valorizaci, učitelům snížit platy, zrušit asistenty dětem ve školách, přestat platit výkony lékařům, utrácet za solidaritu, tlačit na snížení emisí, zdražit jízdné nebo vodné a stočné. Mohou z nás odčerpávat peníze dalšími různými způsoby.

🙏 Mohou nás strašit BUBUBU!, znejistit nás a paralyzovat nás. Ale nikdy nám nevezmou to, co se naučíme a co si dáme do hlavy. Jak na to? Na co se zaměřit a koncentrovat? Přesně tyhle zásady Toltéků mi změnily život.

✅ Nehřešit slovem a mířit slovy přesně

✅ Nebrat si nic osobně

✅ Nevytvářet si domněnky

✅ Dělat vše jak nejlépe dovedeme

🦉 Věděli jste třeba, že používání sarkasmus a jízlivých poznámek vede časem k nenávisti, závisti, zlobě, hněvu, rozpadu vztahů a přátelství, rozvodům? Přestaňte používat takový způsob vyjadřování.

🚩 30 LÍDRŮ, kteří chtějí na sobě pracovat a změnit klima v ČR. Když pochopíš filozofii, know-how a systém, budeš majákem ostatním.

🎯 3-2-1 START! Pojď se vzdělávat a pracovat na smysluplných věcech. Staň se lídrem a tahounem, kterého budou všichni podporovat a uznávat. 

👉 Není důležité, jestli teď děláš u pásu, spravuješ auta, prodáváš za pokladnou, si výpravčí, učitel, realitní makléř, bankéř, provozuješ kavárnu, prodáváš věci přes e-shop, programuješ, si vedoucí skladu, vedoucí týmu nebo školíš lidi jak prodávat energie, nebo podnikatel na pokraji sil nebo co už všechno má a hledá další příležitosti. 

🍀 Jen těch 30 pravých, odhodlaných lidí s chutí změnit sebe a přispět něčím užitečným světu. Mít chuť ale nestačí. Je potřeba jít do akce. Ozvěte se přátelé!

❤️ Let´s GO!  David M. #karierajecesta