👉 Ve středu v 17.1.2024 od 17h jsem se zúčastnil křtu nádherné knihy od Veronika Marešová “Oblékněte se pro úspěch”. Celá akce proběhla v úžasných prostorách Café Louvre v Praze, kterou mimo jiné dříve navštívili osobnosti jako Karel Čapek, Albert Einstein nebo Franz Kafka.

🚧 Do Prahy jsem přijel v 16h, protože když přijdu včas, tak mám vždycky vnitřní klid. Měl jsem opravdu dost času, tak mě napadlo, že si ještě udělám krátkou procházku podél nábřeží Vltavy. Jenže začalo pršet, chodníky namrzat a já se dostal do časového presu. Jak jsem kvaltoval na akci, tak jsem samozřejmě zmokl, uši mě omrzly, propotil jsem celou košili a boty jsem měl od špic promočené. Stehna mě bolely jak jsem je zatínal, abych někde sebou nešvihl.

🥊 Přišel jsem asi za minutu 17. Vejdu dovnitř a samozřejmě má termoregulace začala pracovat na plné obrátky. V sále už postávala asi stovka nádherných lidí, konverzovali a oddávali se lahodnému rautu. Mé čelo se orosilo, brýle zamlžily a já si připadal jak slušně oblečený vodník Česílko. Stál jsem tam jako zmoklá slepice.

🔥 Měl jsem dvě možnosti, utéct nebo se zasmát sám sobě a jít do akce. Vybral jsem si tu druhou. Úspěch se totiž nikdy nekoná v pohodlí a cesta k němu vede přes překážky. Díky Veru, že mohu být součástí tvé báječné knihy, kterou doporučuji všem, co mají sny a potřebují plán. https://www.myslenkovaskrin.cz/kniha-obleknete-se-pro-uspech/

🎯 S tím Finančním plánem vám pak mohu pomoci já, když se ozvete na 725 562 509, nebo mail david@muhlhandl.cz nebo se zatím podívejte na můj web www.muhlhandl.cz

#321start #cestabohatstvi #karierajecesta #muhlhandlfinance