Čím vyšší je naše hodnota, tím lépe jsme odměňováni. Jaký je rozdíl v odměňování v zaměstnání a podnikání? 

🛠️ V ZAMĚSTNÁNÍ

PŘÍJEM=> ODVODY=> VÝDAJE=> Naše hodnota a odměna je omezena pracovní smlouvou, pracovní dobou a pracovní náplní. Myslíme si, že máme mít víc peněz, že je naše hodnota vyšší. Společnost, ve které pracujeme si to často nemyslí. Naši hodnotu a odměnu může změnit nadřízený, výjimečný výkon nebo pracovní náplň. Lidé se s tímto stavem smíří, nevidí jiné východisko. Akceptují výši odměny, protože v hlavě mají náklady na současný život a hlavně strach, že je to jediná šance.

🎯 V PODNIKÁNÍ

PŘÍJEM=> VÝDAJE=> ODVODY=> Naše odměna je omezena pouze časem, naší hodnotou, aktivitami, filosofií, know how a systémem práce. Všechno ovlivníme MY svým přístupem k životu a k podnikání.

🗝️ PRAVIDLO

Základní pravidlo finanční gramotnosti je: “Nejdřív platím sobě, pak ostatním.” (Robert Kiyosaki – Bohatý táta, chudý táta).

❓ CO UDĚLÁTE S TOUTO INFORMACÍ?

NIC? Kolik lidí má odvahu se změnit či změnu udělat? Jak vykročit na cestu svobody a nastartovat změnu? Pravé bohatství se rodí ze snů člověka.

❗ V mém KURZU OSOBNÍHO ROZVOJE se naučíte pravidlům a zásadám podnikání ve finančním poradenství. Rozvinete své znalosti, dovednosti a svou novou hodnotou budete víc přispívat lidem a světu. ZAČÍNÁME 27.4. 2023 = 3 2 1 START!

❤️ Viva la Vida ❤️

muhlhandl.cz/kariera/