❓Čím větší užitek a hodnotu přinášíme světu, tím lepší je naše kariéra a jsme lépe placení. Pravé bohatství se rodí ze snů člověka. Jak může vypadat naše kariéra?

👨‍🔧 ZAMĚSTNANEC

má omezenou mzdu, práci i čas. Postup v kariéře závisí na nadřízených. Chce-li víc peněz, pracuje na úkor osobního času. Sází na jistotu pracovní smlouvy s dvouměsíční výpovědní lhůtou.

🦸‍♂️ SOUKROMNÍK

je Superhrdina s živnostenským listem. Na začátku dělá vše sám a učí se podnikat. Může to být i přivýdělek k jiné práci. Sází na jistotu práce, kterou si ale musí zajistit. Dává úkoly sám sobě.

👨‍💼 MAJITEL

vlastní systém a přináší užitek i hodnotu světu. Generuje vyšší příjmy než zaměstnanec nebo soukromník. Využívá strojů nebo času jiných lidí. Když se změní trh, přizpůsobí nabídku poptávce. Je lídr, umí vést lidi a organizovat firmu. Sází na svobodu podnikání.

 🏌️‍♀️ INVESTOR

má kapitál a investuje do systémů a majetku. Zajímá ho potenciál rozvoje. Chápe rozdíl mezi nákupem a prodejem. Očekává výnosy. Sází na diverzifikaci portfolia. Je finančně i časově nezávislý. Má rentu.

🚩 Chcete-li nastartovat kariéru, stát se soukromníkem, majitelem nebo investorem,  pojďme se potkat na mém workshopu 3-2-1 START! 5.10.2023 od 17:00 do 18:30 na Jana Babáka 11, Brno, kde si řekneme víc. 

🎯Registrovat se můžete přes pozvánku na mém webu👇👇👇 https://muhlhandl.cz/kariera/

Let´s go!

❤️David M.❤️