🤝 V březnu 2007, kdy jsem byl na začátku své podnikatelské kariéry, jsem se díky referenci seznámil s novou klientkou. Starší paní, která žila sama ve státním bytě 2+1. V životě si prošla různými situacemi. Vyléčení závažné nemoci nebo zneužití ztraceného občanského průkazu, kde došlo k soudnímu sporu ohledně nezaplaceného úvěru u banky.

Když jsme se potkali, tak na tom nebyla moc dobře finančně a spíš přežívala z měsíce na měsíc. Co byly její hlavní požadavky?

✅ Odkup státního bytu do osobního vlastnictví za 600.000,-Kč.

✅ Zbavit se stávajících závazků.

Vytvoření finanční rezervy pro nenadálé životní situace.

🍀 Byt jsme financovali překlenovacím úvěrem ze stavebního spoření a současně jsme tím refinancovali její závazky. Byt má dnes hodnotu okolo 4 mil. Během následujících 15 let spolupráce, jsme postupně vytvořili finanční rezervu ve výši 570.000,-Kč a úvěr na byt splatili. A proč o tom píšu?

❤️ Bylo jí 73 let. A já můžu s klidným srdcem říct, že posledních 15 let života, jak jsem ji znal, žila opravdu naplno, cestovala, chodila do divadla, potkávala se s přáteli a byla šťastná. Minulý týden jsem dostal zprávu, že nemoc se vrátila a i přes nasazenou léčbu zemřela. Co bude dál?

🦉Málo kdo chápe, že naše práce pokračuje dál s jejími pozůstalými, kteří v tuto chvíli kvituji, jakých výsledků jsme dosáhli správným nastavením cashflow, portfolia smluv a hlavně, že jsem dlouhodobě udržovali skvělé vztahy. Ta práce mi prostě stále dává smysl.

💪I když je to nyní smutné, na spolupráci budeme vzpomínat s radostí. Proto připíjíme na počest všech dobrých vztahů, důvěry, správně nastavených hodnot a peněz. Nese to své ovoce!

Let´s go!👇

https://muhlhandl.cz/finance/

❤️David M.❤️