❓ Kolikrát se to ještě stane a u kolika z vás na to narazíme? Založíte si spořící účet a přesunete tam svou krátkodobou likvidní finanční rezervu. Po půl roce zjistíte, že se Vám tam nepřipisují slíbené úroky. Většina bank má na spořících účtech strop vkladu pro slibované zhodnocení. To samozřejmě všichni víme až na drobný detail…

🚩 Banka například garantuje zhodnocení 5% p.a., do limitu 200.000,-Kč vkladu. Vy si tam tedy v dobré víře uložíte celou sumu, v následujícím měsíci Vám přičtou úrok, což je v tomto případě 0,35% (po odečtení daně z příjmu 15%), takže dostanete 700,-Kč. Tím limit 200.000,-Kč přesáhnete o 700,-Kč a v dalším měsíci už nedostanete nic.

❌ Takhle už několik klientů smutnilo, když to zjistili. V bance Vás na to většinou neupozorní. Limit je limit a hlavně je to výhodné pro banky. Ve finále jsou to tisíce někdy i dokonce desetitisíce korun na úrocích měsíčně, o které klienti přicházejí. 

✅ Na našem workshopu 3-2-1 START se dozvíte mimo jiné i tipy, jak takovým detailům, které vás mohou rozesmutnit, předcházet a jak správně nastavit krátkodobou, střednědobou a dlouhodobou rezervu.

❤️ 3-2-1 START! Poslední workshop v tomto roce proběhne 9.11.2023. Jaké jsou možnosti spolupráce? Registrace už teď a tady. https://forms.gle/T4JHsFyuQ9GCVCTW8 

Let´s go! David M. #karierajecesta