O mně

Narodil jsem se v roce 1975 do dělnické rodiny. Těžká práce nebyla mým rodičům cizí, tak jsem se i já, po jejich vzoru, vyučil elektromechanikem. Umět řemeslo se v naší rodině podporovalo. Byl to klasický model přístupu k práci a penězům. Najít si práci a nechat se zaměstnat. Bohužel v končící průmyslové době 20.století a nastupující informační době 21.století, to nebyla šťastná volba. Odmalička jsem taky sportoval a na rozdíl od vzdělání, jsem ve sportu vynikal. Stal jsem se několika násobným mistrem republiky v házené. Tento koníček mě však nikdy neživil. V roce 1998 jsem se rozhodl, že změním práci. Nechal jsem se zaměstnat jako obchodní zástupce a prodával svářecí techniku. Až zde jsem pochopil, že mojí největší motivací je svoboda. Chtěl jsem být svým vlastním pánem a organizovat si sám svůj čas i peníze. Proto jsem v roce 2003 dal výpověď, založil si živnostenský list, podepsal smlouvu o obchodním zastoupení a začal budovat svoji kariéru v majetkovém poradenství. Přál jsem si porozumět penězům a být finančně nezávislý. Absolvoval jsem mnoho odborných kurzů, školení, seminářů a zkoušek. Z mojí práce se stal koníček, který mě živí. Dnes, společně s dalšími lidmi budujeme tým profesionálů, předáváme své životní zkušenosti a pečujeme o majetek a finance našich klientů. Vedeme lidi ke svobodě.

Tým

Rozvíjím tým, kde ambicí každého spolupracovníka je svoboda, finanční nezávislost a chuť pomáhat lidem. Všichni společně poskytujeme komplexní a objektivní majetkové poradenství. Šetříme stovky korun na poplatcích, tisíce korun na pojistném, stovky tisíc korun na úrocích z úvěrů. Pomáháme lidem investovat tak, že peníze vydělávají další peníze. Vyznáme se ve všech produktových oblastech. Umíme zprostředkovat a vyjednáme produkty na míru. Běžné účty, pojištění, stavební spoření, investice, úvěry, hypotéky, penzijní připojištění, fondy, jsou produkty, kterým rozumíme. V našich kancelářích zachováváme maximální diskrétnost, pohodlí a komfort při jednáních. Při své činnosti spolupracujeme se společností OVB Allfinanz, a.s., nejvýznamnější poradenskou společností v Evropě. Ta nám zajišťuje technické a legislativní zázemí. Prostřednictvím společnosti OVB Allfinanz, a.s. spolupracujeme s desítkami finančních institucí. Jsme volné sdružení osob. Pracujeme na sobě. Osobní růst, obchodní i odborné dovednosti stále zlepšujeme. Naše práce nás baví, proto přibíráme nové posily do týmu ve všech krajích ČR.

Reference

Blog

🥉3. MÍSTO

🏑 Zase to byl souboj, sám se sebou, se soupeři, se spoluhráči, s časem, prostě s tlakem ze všech stran. Poskládat a sladit tým je dovednost. Obzvlášť, když je věkový rozsah od 3 do 48 let. A když se to…

Kontakt

David Mühlhandl
Sídlo: Kollárova 3054/5, Brno 612 00

Provozovna: Jana Babáka 2733/11, Brno, 612 00
Identifikační číslo provozovny 1013356381
E-mail: david@muhlhandl.cz Tel: +420 725 562 509

IČ 72414120
Vznik živnostenského oprávnění 14.05.2003
Evidenční číslo živnostenského listu evidovaného na příslušném úřadě podle §71 odst.2 živnostenského zákona MM Brna
Registrace ČNB 48136450

Zásady ochrany osobních údajů a cookies.