Čím větší užitek a hodnotu přinášíme světu, tím lepší je naše kariéra a jsme lépe placení. Pravé bohatství se rodí ze snů člověka. Jak tedy může vypadat naše kariéra? Na co v životě “sázíme”?

👨‍🔧 ZAMĚSTNANEC, má omezenou mzdu, práci i čas. Postup v jeho kariéře závisí na nadřízených. Chce-li víc peněz, pracuje víc na úkor osobního času. Sází na jistotu pracovní smlouvy do chvíle výpovědi.

🦸‍♂️ SOUKROMNÍK, je Superhrdina s živnostenským listem, který může být vstupenkou ke svobodě. Na začátku dělá vše sám a učí se jak podnikat. Může to být i přivýdělek k jiné práci. Sází na jistotu práce, než se změní poptávka.

👨‍💼 MAJITEL, vlastní systém a přináší užitek i hodnotu světu. Generuje vyšší příjmy než Z nebo S. Využívá strojů nebo času jiných lidí. Když se změní trh, přizpůsobí nabídku poptávce. Je lídr, umí vést lidi a organizovat firmu. Sází na svobodu podnikání.

 🏌️‍♀️ INVESTOR, má kapitál a investuje do systémů a majetku. Zajímá ho potenciál rozvoje. Chápe rozdíl mezi nákupem a prodejem. Očekává výnosy. Sází na diverzifikaci portfolia. Je finančně i časově nezávislý. Má rentu.

❗ Chcete-li nastartovat kariéru, stát se soukromníkem, majitelem nebo investorem,  pojďme se poradit. V mém KURZU OSOBNÍHO ROZVOJE následně zvýšíte svou hodnotu, rozvinete své znalosti a dovednosti, budete víc užitečnější světu. Stanete se lídrem v mém oboru podnikání, finančním poradenství. 

❤️Viva la Vida

muhlhandl.cz/kariera/