Kariéra

David Mühlhandl – finanční poradenství

PROČ SPOLUPRACOVAT PRÁVĚ SE MNOU?

Pomáhám klientům prostřednictvím jejich snů a financí vytvářet šťastnější a svobodnější život. Spolupracovníky ve firmě považuji za nejvyšší kapitál a velmi mě baví posouvat kvalitu jejich práce na stále vyšší úroveň. Dobré vztahy a důvěra jsou pro mě to nejcennější, co si můžeme v pracovním i osobním životě vybudovat.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

Ambiciózní kolektiv, který si vzájemně pomáhá. Díky špičkovému zapracování získáte strategii, jak rozběhnout svou vlastní firmu a odbyt služby. Podpořím vás v osobním rozvoji, na kterém pracujeme týmově s uznávanými kouči z České republiky i zahraničí. Získáte odborné znalosti a manažerské dovednosti v oblasti vedení lidí a řízení firmy (umět komunikovat, prezentovat se, rozumět číslům a produktům).

KÝM SE STANETE?

Záleží na vás, co je vaše představa. Chcete být jedineční, originální s osobitým stylem vystupování? Díky svému talentu a potenciálu se stanete uznávaným profesionálem v oboru finančního poradenství.

Máte možnost stát se poradcem, vedoucím nebo ředitelem. Výše dosaženého vzdělání není tak zásadní. Náš vzdělávací program vám dá příležitost stát se profesionálem v oboru. Smlouva o obchodním zastoupení a následná dodatková manažerská smlouva garantuje vám i vaší rodině doživotní rentu a mnoho dalších benefitů.

S KÝM SPOLUPRACUJI?

S každým, kdo má sny a chce si je splnit. Umí se rozhodovat, má charakter a bezúhonnost. Je pozitivní, usměvavý, přátelský, společenský, pracovitý, aktivní, cílevědomý a má chuť se učit.

JAK ZAČÍT?

Začneme POHOVOREM, kde se pobavíme o vašich vizích a ambicích. Pokud si budeme rozumět po lidské stránce a vzájemně si sedneme, pozvu vás na INFO MEETING, kde se dozvíte informace o podmínkách spolupráce, mých zkušenostech a filosofii společnosti.

Následně je na vás, jestli uděláte ROZHODNUTÍ a nastoupíte do tréninkového programu “KURZU OSOBNÍHO ROZVOJE”.

Absolvováním programu získáte licenci a certifikát, který vás bude opravňovat k podnikání, práci a budování své značky na finančním trhu.

Rezervace schůzky

rezervace