Zažíváte to? Jsou to i vaše denní rutiny?

🌞 RÁNO

Probudíme se za pomocí budíku, telefonu či dětí. Jdeme si odskočit, pak do koupelny, kuchyně, na balkon nebo terasu. Zacvičíme si, přečteme kus knížky, dáme kafe či cigaretu. Koukáme do telefonu a skrolujeme. Vzbudíme děti a popoháníme je. Hledáme, co si dáme na snídani. Vypravíme se, rozvezeme děti, jedeme do práce.

🌤️ DOPOLEDNE

Práce na projektech, úkolech, povinnosti, jednání, porady, telefonování, cestování, byrokracie. Ve 12 oběd, pak káva a sušenka. Sledujeme hodiny, abychom včas vyzvedli děti. Prokrastinujeme na toaletách.

🌥️ ODPOLEDNE

Odcházíme z práce. Čekáme v dopravní zácpě. Vyzvedneme děti a vezeme je na trénink. Jedeme nakoupit, dáme auto do myčky. Stavíme se na úřad či do banky vyřídit formality. Pár pracovních a osobních telefonátů. “Odpinkneme” nabízeče kryptoměn nebo akcií. Tak tak stíháme znovu vyzvednout děti.

🌨️ VEČER

Přicházíme domů. Krátká pauza. Popoháníme děti, ať dělají úkoly a chystají si aktovku. Odpovídáme dětem na 100 otázek za minutu. Večeříme a léčíme fyzická a psychická zranění dětí. Uklízíme, pereme, skládáme prádlo, nádobí. Popoháníme děti se koupat a do pyžama. Teď máme chvilku se zastavit a prohodit pár slov s partnerem nebo partnerkou.

🌜NOC

Děti jdou spát. Dáme si vanu nebo sprchu. Chystáme věci na zítra. Hledíme do počítače a odepisujeme na maily. Sedneme k televizi, s mobilem v ruce a skrolujeme. Myšlenky na sex nás pomalu opouští. Víčka se zavírají, dopíjíme sklenku prosecca. Zhasínáme, natáhnem budík a jdeme spát.

CO S TÍM DĚLAT

Pravé bohatství se rodí ze snů člověka. Změnu začněte u sebe, u svých denních rutin. Dělejte hlavně to, co vám dělá radost. Zdánlivě negativní přeměňte na pozitivní. Dělejte vše s láskou a úsměvem!

❤️Viva la Vida❤️

muhlhandl.cz/cesta-bohatstvi/