O mně

David Mühlhandl – finanční poradenství

JAK PRACUJI?

Už více jak 20 let pomáhám klientům prostřednictvím jejich snů a financí vybudovat si vysněný život. Svojí energií, pozitivním přístupem, životními zkušenostmi, odbornými znalostmi a s pokorou věřím, že jdu svým klientům příkladem, že vše je možné.

Proto každý den pracuji na tom, aby klienti měli své finance (příjmy, cashflow, majetek, smlouvy) pod kontrolou, peníze vytvářely další peníze a mohli tak dosáhnout svých vysněných cílů.

Můj koncept práce komplexního finančního poradenství ve spojení s mým postojem k životu a penězům jim dává jistotu, že jsou finančně zabezpečení a mohou se naplno věnovat svým prioritám a snům.

V oblasti finančního poradenství se stále a pravidelně vzdělávám. Mám všechny potřebné oprávnění a licence ČNB. Při své činnosti spolupracuji se společností OVB Allfinanz, a.s., nejvýznamnější poradenskou společností v Evropě. Za pomocí koučů, mentorů a podnikatelů z celého světa pracuji na svém osobním rozvoji a pracovní kariéře.

Jsem vizionář,  stratég, mám rád akci a rád se učím novým věcem. Jsem manžel a otec tří dcer. Společně s mojí ženou Ditou vychováváme celkem šest dětí. Víra v sebe sama, ve své sny, láska k sobě i ostatním, pokora místo ega, jsou naším hlavním životním motorem. Tuto myšlenku společně předáváme i našim dětem.

Mám rád humor, rád se zasměju sám sobě. Vím, že život je záhada a mám se stále co učit. Změny se dějí a nikdy nezůstane nic stejné.

Viva la Vida! (Žij život!)

Certifikace

Rezervace schůzky

rezervace