Každý den, mi přichází nové životopisy. Udivuje mě, kolik lidí se zajímají o naše nové PRACOVNÍ POZICE. Důvodem je to, že nemají práci, nebo pracují v neperspektivním oboru nebo prostě chtějí změnu. Při pohovorech se jich, mimo jiné, ptám: „Jakou máte vizi do budoucna? Co jsou Vaše životní priority?“ Nejčastější odpovědi jsou: „Mít jistotu stálého příjmu, zajistit rodinu, mít peníze, učit se nové věci.“. A jak toho dosáhnout ve stále se dynamicky měnícím prostředí?

Je dobré prostě začít. Začít u sebe. Učit se rozvíjet a organizovat sebe, svou osobnost, svůj životní čas, své vztahy, kariéru, majetek a peníze. Dát tomu pozornost. Benjamin Franklin řekl, že nejlepší investice je do VZDĚLÁNÍ.

Chcete se tedy profesně vydat jinou cestou? Začněte svou kariéru právě u nás! Flexibilita, sebeurčení a naplňující práce, která má smysl a cíl – to je to, díky čemu je práce majetkového poradce OVB tolik výjimečná. Pouze vaše práce rozhoduje o tom, jak vysoko se u nás můžete dostat. Jestli už vás nebaví stereotypní pracovní den, chcete místo toho být samostatní a zároveň chcete pracovat s kompetentními a milými kolegy, pak jste tu správně. Když vyplníte náš VSTUPNÍ DOTAZNÍK, přijdete na pohovor a začnete se s námi vzdělávat, tak Vám pomůžeme a provedeme Vaší cestou štěstí.