Reference

David Mühlhandl – finanční poradenství

Spolupráci s OVB jsem navázal přes kamaráda Davida Mühlhandla v době, kdy jsem uvažoval o změně zaměstnání. David mi nabídl možnost jak se blíže seznámit s praxí pojišťovnictví a investic a také se mi zalíbila myšlena udělat si pořádek ve vlastních pojistkách a investicích.
Od samého počátku, nám byla kladena na srdce myšlenka, že poskytujeme službu lidem, kteří v oblasti financí a pojištění nemají mnoho zkušeností a nebo se o své finance a pojistné smlouvy nemají čas starat. S touto myšlenkou by se měl každý kdo chce v segmentu pojišťovnictví a financí pracovat ztotožnit. Z toho pro mě osobně pramení, že poradce musí být ve svém oboru profesionálem a úcta k lidem je samozřejmostí. OVB k této profesi dává skvělé zázemí a podporu nejen právní, ale i technickou v podobě nástroje Finreport.
Předpokladem být dobrým poradcem, je věnovat se této páci na plno. Osobně nejsem tak aktivní, ale stále se zajímám o věci, které se poradenství týkají. V současnosti jsem zaměstnán v jiném oboru, který mi časově nedovolí se věnovat této zajímavé práci. Každopádně jsem vděčný za laskavý přístup Davida a informace, které jsem za období spolupráce s ním získal..
Pavel Ježek
Spolupráce v týmu OVB pod vedením Davida Mühlhandla mi pomohla orientovat se na finančním trhu, porozumět penězům a splnit si své sny a to být nezávislá časově a vybudovat svoji firmu. Možná to zní jako klišé, ale opravdu co jsem si kdysi naplánovala, to se splnilo.
Nejsem pod tlakem vedoucích a nemusím plnit plány někoho jiného a tuto svobodu bych neměnila ani za cenu, že mi někde nabídnou více peněz. Zároveň spoluprací s OVB vnímám velkou sílu značky a kvality zároveň. Na trhu má největší podíl a proto můžeme klientům doporučit z výběru mnoha produktů. Rozhodně je pro mě důležitá i tradice společnosti a to od r. 1970. Vnímám tuto spolupráci jako bezkonkurenční.
Denisa Mühlhandlová
Služby pana Mühlhandla využívám hlavně proto, že na trhu financí a finančnictví se pohybuje více než 17 let. Jeho rady jsou přímo šité pro mé potřeby i pro potřeby celé naší rodiny. Také jsem vděčná za připomenutí mnou opomenutých náležitostí. Profesionalita, spolehlivost, pomoc, příjemné a milé jednání jsou ty největší přednosti a výhody naší spolupráce.
DiS. Dagmar Taschlerová
Pana Mühlhandla mi doporučil syn, který byl již delší dobu klientem a byl velmi spokojen. Stejně spokojená jsem od počátku naší spolupráce i já. Je velmi vstřícný, ochotný a umí záležitosti kolem financí vysvětlit i naprostému laikovi, jako jsem já.
Mgr. Olga Tydlitátová
K rozhodnutí začít spolupracovat s panem Mühlhandlem mne vedla jeho důvěryhodnost a profesionalita. Pan Mühlhandl mi pomohl s průběžnou organizací financí mé rodiny. Dobrá organizace peněz mi umožňuje udržovat nastavený životní standard a mohu taky v poklidu vytvářet rezervu pro období mého důchodového věku.
Prof. MUDr. Aleš Roztočil CSc.
Pan Mühlhandl mi pravidelně připomíná, že je potřeba se věnovat rodinným financím a pomáhá mi při získávání aktuálních informací o dostupných finančních produktech. Pomáhá mi vyplňovat otravné formuláře a udělá si na mne čas, kdy potřebuji.
Ing. David Mynář
Pan Mühlhandl nám vnáší do našich rodinných financí klid a přehled. Pomohl nám udělat ve všem pořádek a zhodnotit volné peníze. Vyhovuje nám, že vše můžeme řešit u nás doma a nemusíme ztrácet čas cestováním po všech bankách a pojišťovnách.
Ing. Miroslav Klanica
Hlavní výhodou služby, kterou mě a mé rodině poskytuje pan Mühlhandl, je pomoc při vytváření finančních rezerv, vhodné využití všech prostředků, eliminace finančních rizik, a odpovídající pojištění. To vše s minimálními nároky na můj čas a moji administrativu. Pomohl nám vytvořit úspory v pojištění, optimalizovat a snížit hypoteční splátky a zrušit nevýhodné produkty. Především mám pocit jistoty, že ze svými financemi hospodařím optimálně. Jeho služby mohu doporučit všem.
Ing. Jaromír Strašák
U pana Mühlhandla oceňuji individuální přístup a časovou flexibilitu. Velkou výhodu vidím v tom, že mi poskytl produkty na míru a ušetřil mi tak čas, který bych trávila vyhledáváním možností a bankovních produktů. Pomohl mi se správným nastavením stavebního spoření, rizikového životního pojištění a penzijního připojištění. Jeho služby doporučuji i z preventivních důvodů.
PharmDr. Petra Nováková
U pana Mühlhandla oceňuji především jeho vysokou profesionalitu a komplexní přístup. Je opravdu pečlivý a jím navržená řešení respektují individualitu každého klienta.
Ing. Ivana Jašková
S panem Mühlhandlem a jeho kolegy jsem se setkal jako klient před více než 10 roky. Vyřešili jsme vše, co bylo v té době aktuální a potom se naše cesty na čas rozešly. Před 5 lety jsem byl opakovaně pozván v rámci servisu na schůzku. Při rozhovoru o finančních záležitostech jsme došli k otázce spolupráce. Mé zaměstnání tehdy mělo k ideálu daleko a rád jsem nabídku pana Mühlhandla přijal. Velmi si vážím jeho osobního přístupu, pochopení a empatie, díky kterým naše spolupráce stále trvá. I když je poradenská činnost mou vedlejší aktivitou, jsem rád, že mohu být součástí právě tohoto týmu a společnosti OVB. Tradice více jak 50 let má mou důvěru jako klienta i poradce
Michal Vávra
Pan Mühlhandl mi poradil jak uspořádat své příjmy a výdaje. Vysvětlil mi, proč je důležité odkládat třeba i menší sumu peněz a doporučil mi pro mě vyhovující produkty.
Pavla Bartuňková
Tímto bych chtěla velice poděkovat svému muži za veškerou „péči“ o můj finanční svět. Je to první člověk, který se zajímá nejen o finanční situaci klienta, ale respektuje jeho životní přání a potřeby a díky tomu dokáže vše klientovi nastavit tak, jak skutečně potřebuje. Jeho jednání je rychlé, profesionální, jeho projev je velmi klidný a srozumitelný i pro člověka, který finančnímu světu příliš nerozumí. Jsem velmi ráda, že jsem dala na doporučení svých kolegů lékařů, kteří s ním mají stejně jako já velmi dobré zkušenosti. Jako lékař nemám žádný čas sledovat vývoj finančního trhu, produktů a investiční strategii a jsem velmi ráda, že on ví, kdy co provést nebo co změnit a dokáže mi tak ušetřit a vydělat poměrně velké množství peněz, aniž bych já musela cokoliv udělat. A za to jsem mu velmi vděčná.
MUDr. Dita Mühlhandlová
Pan Mühlhandl mi při zahájení naší spolupráce pomohl udělat si pořádek ve svých financích. Také mne donutil udělat si jasno v dlouhodobém finančním plánování.
Václav Koláček
Pan Mühlhandl mi poskytuje velmi profesionální služby, které nejsou zaměřeny pouze na určitou část např. pojištění nebo investice. Je to komplexní poradenství v oblasti financí a to jak jednotlivci, tak celé rodině. Respektuje moje potřeby a individuální zájmy, dává mi návrhy na řešení a strategii do budoucna. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a zájem o mé potřeby a přání.
Bc. Světlana Uchytilová
Reference na pana Davida Mühlhandla, mě přiměli k rozhodnutí začít se víc věnovat svým penězům a sejít se sním. Vyhovuje mi, že vše mohu řešit na jednom místě v kanceláři jeho firmy a líbí se mi, že nabízí komplexní řešení a nastavení finančních toků. Pomohl mi doplnit finanční portfolio, díky kterému mám krytá záda pro různé finanční situace. Jeho návrhy jsou rozumné a pro mě jako laika srozumitelné. Služby jeho firmy ráda doporučím.
Ing. Pavla Balátová
S Davidem Mühlhandlem jsem začal spolupracovat na základě referencí od mého bratra. S manželkou se nám líbí jeho komplexní a profesionální služby, které nám především šetří čas. Pomohl nám, s ohledem na naše vize do budoucna, nastavit finanční plán, který kryje záda při různých životních situacích. Také pomohl s administrativou s tím spojenou. Jeho služby doporučuji všem, co myslí na svou klidnou budoucnost.“
Ing. Lukáš Novák
David Mühlhandl mi pomohl s refinancováním stávající hypotéky na bydlení. Podařilo se snížit úrokovou sazbu a měsíční splátku. S jeho službami jsem velmi spokojená, šetří mi čas a peníze, dohlíží na mé pravidelné výdaje a navrhuje zajímavá řešení a možnosti, které byly pro mě neznámé. Jeho služby mohu vřele doporučit.
Alena Vespalcová
Pan Mühlhandl je velmi příjemný a vstřícný. Vyzná se v dané problematice a již od roku 2006 mi velmi ochotně a úspěšně pomáhá řešit moje finance. Velmi ráda doporučuji jeho služby. I díky panu Mühlhandlovi jsem v důchodu v klidu a bez starostí a užívám si života.
Miluše Štaudová
Služby pana Mühlhandla doporučuji všem, kteří chtějí mít pořádek ve svých financích a finančních produktech, chtějí zhodnotit volné peníze při zachování současné úrovně. Pan Mühlhandl v mém případě provedl detailní přehled toku peněz, změnil nevýhodné životní pojištění a navrhl zhodnocující produkt pro volné peníze. Pan Mühlhandl je vstřícný, empatický, vše jasně vysvětlí a v neposlední řadě je třeba zmínit i jeho dochvilnost.

Ing. Zdenka Knappeová

Podělte se i vy o svoji zkušenost s mými službami.

Rezervace schůzky

rezervace