Pan Mühlhandl mi poskytuje velmi profesionální služby, které nejsou zaměřeny pouze na určitou část např. pojištění nebo investice. Je to komplexní poradenství v oblasti financí a to jak jednotlivci, tak celé rodině. Respektuje moje potřeby a individuální zájmy, dává mi návrhy na řešení a strategii do budoucna. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a zájem o mé potřeby a přání.

Bc. Světlana Uchytilová

Pan Mühlhandl mi poradil jak uspořádat své příjmy a výdaje. Vysvětlil mi, proč je důležité odkládat třeba i menší sumu peněz a doporučila mi pro mě vyhovující produkty.

Pavla Bartuňková

Pan Mühlhandl mi při zahájení naší spolupráce pomohl udělat si pořádek ve svých financích. Také mne donutil udělat si jasno v dlouhodobém finančním plánování.

Václav Koláček

Pana Mühlhandla mi doporučil syn, který byl již delší dobu klientem a byl velmi spokojen. Stejně spokojená jsem od počátku naší spolupráce i já. Je velmi vstřícný, ochotný a umí záležitosti kolem financí vysvětlit i naprostému laikovi, jako jsem já.

Mgr. Olga Tydlitátová

Pan Mühlhandl mi pravidelně připomíná, že je potřeba se věnovat rodinným financím a pomáhá mi při získávání aktuálních informací o dostupných finančních produktech. Pomáhá mi vyplňovat otravné formuláře a udělá si na mne čas, kdy potřebuji.

Ing. David Mynář

K rozhodnutí začít spolupracovat s panem Mühlhandlem mne vedla jeho důvěryhodnost a profesionalita. Pan Mühlhandl mi pomohl s průběžnou organizací financí mé rodiny. Dobrá organizace peněz mi umožňuje udržovat nastavený životní standard a mohu taky v poklidu vytvářet rezervu pro období mého důchodového věku.

Prof. MUDr. Aleš Roztočil CSc.

Reference na pana Davida Mühlhandla, mě přiměli k rozhodnutí začít se víc věnovat svým penězům a sejít se sním. Vyhovuje mi, že vše mohu řešit na jednom místě v kanceláři jeho firmy a líbí se mi, že nabízí komplexní řešení a nastavení finančních toků. Pomohl mi doplnit finanční portfolio, díky kterému mám krytá záda pro různé finanční situace. Jeho návrhy jsou rozumné a pro mě jako laika srozumitelné. Služby jeho firmy ráda doporučím.

Ing. Pavla Balátová

David Mühlhandl mi pomohl s refinancováním stávající hypotéky na bydlení. Podařilo se snížit úrokovou sazbu a měsíční splátku. S jeho službami jsem velmi spokojená, šetří mi čas a peníze, dohlíží na mé pravidelné výdaje a navrhuje zajímavá řešení a možnosti, které byly pro mě neznámé. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Alena Vespalcová

S Davidem Mühlhandlem jsem začal spolupracovat na základě referencí od mého bratra. S manželkou se nám líbí jeho komplexní a profesionální služby, které nám především šetří čas. Pomohl nám, s ohledem na naše vize do budoucna, nastavit finanční plán, který kryje záda při různých životních situacích. Také pomohl s administrativou s tím spojenou. Jeho služby doporučuji všem, co myslí na svou klidnou budoucnost.”

Ing. Lukáš Novák

Pan Mühlhandl nám vnáší do našich rodinných financí klid a přehled. Pomohl nám udělat ve všem pořádek a zhodnotit volné peníze. Vyhovuje nám, že vše můžeme řešit u nás doma a nemusíme ztrácet čas cestováním po všech bankách a pojišťovnách.

Ing. Miroslav Klanica

U pana Mühlhandla oceňuji individuální přístup a časovou flexibilitu. Velkou výhodu vidím v tom, že mi poskytl produkty na míru a ušetřil mi tak čas, který bych trávila vyhledáváním možností a bankovních produktů. Pomohl mi se správným nastavením stavebního spoření, rizikového životního pojištění a penzijního připojištění. Jeho služby doporučuji i z preventivních důvodů.

PharmDr. Petra Nováková

Hlavní výhodou služby, kterou mě a mé rodině poskytuje pan Mühlhandl, je pomoc při vytváření finančních rezerv, vhodné využití všech prostředků, eliminace finančních rizik, a odpovídající pojištění. To vše s minimálními nároky na můj čas a moji administrativu. Pomohl nám vytvořit úspory v pojištění, optimalizovat a snížit hypoteční splátky a zrušit nevýhodné produkty. Především mám pocit jistoty, že ze svými financemi hospodařím optimálně. Jeho služby mohu doporučit všem.

Ing. Jaromír Strašák

Pan Mühlhandl je velmi příjemný a vstřícný. Vyzná se v dané problematice a již od roku 2006 mi velmi ochotně a úspěšně pomáhá řešit moje finance. Velmi ráda doporučuji jeho služby. I díky panu Mühlhandlovi jsem v důchodu v klidu a bez starostí a užívám si života.

Miluše Štaudová

U pana Mühlhandla oceňuji především jeho vysokou profesionalitu a komplexní přístup. Je opravdu pečlivý a jím navržená řešení respektují individualitu každého klienta.

Ing. Ivana Jašková

Služby pana Mühlhandla doporučuji všem, kteří chtějí mít pořádek ve svých financích a finančních produktech, chtějí zhodnotit volné peníze při zachování současné úrovně. Pan Mühlhandl v mém případě provedl detailní přehled toku peněz, změnil nevýhodné životní pojištění a navrhl zhodnocující produkt pro volné peníze. Pan Mühlhandl je vstřícný, empatický, vše jasně vysvětlí a v neposlední řadě je třeba zmínit i jeho dochvilnost.

Ing. Zdenka Knappeová