Spolupráci s OVB jsem navázal přes kamaráda Davida Mühlhandla v době, kdy jsem uvažoval o změně zaměstnání. David mi nabídl možnost jak se blíže seznámit s praxí pojišťovnictví a investic a také se mi zalíbila myšlena udělat si pořádek ve vlastních pojistkách a investicích.

Od samého počátku, nám byla kladena na srdce myšlenka, že poskytujeme službu lidem, kteří v oblasti financí a pojištění nemají mnoho zkušeností a nebo se o své finance a pojistné smlouvy nemají čas starat. S touto myšlenkou by se měl každý kdo chce v segmentu pojišťovnictví a financí pracovat ztotožnit. Z toho pro mě osobně pramení, že poradce musí být ve svém oboru profesionálem a úcta k lidem je samozřejmostí. OVB k této profesi dává skvělé zázemí a podporu nejen právní, ale i technickou v podobě nástroje Finreport.

Předpokladem být dobrým poradcem, je věnovat se této páci na plno. Osobně nejsem tak aktivní, ale stále se zajímám o věci, které se poradenství týkají. V současnosti jsem zaměstnán v jiném oboru, který mi časově nedovolí se věnovat této zajímavé práci. Každopádně jsem vděčný za laskavý přístup Davida a informace, které jsem za období spolupráce s ním získal.

Pavel Ježek

S panem Mühlhandlem a jeho kolegy jsem se setkal jako klient před více než 10 roky. Vyřešili jsme vše, co bylo v té době aktuální a potom se naše cesty na čas rozešly. Před 5 lety jsem byl opakovaně pozván v rámci servisu na schůzku. Při rozhovoru o finančních záležitostech jsme došli k otázce spolupráce. Mé zaměstnání tehdy mělo k ideálu daleko a rád jsem nabídku pana Mühlhandla přijal. Velmi si vážím jeho osobního přístupu, pochopení a empatie, díky kterým naše spolupráce stále trvá. I když je poradenská činnost mou vedlejší aktivitou, jsem rád, že mohu být součástí právě tohoto týmu a společnosti OVB. Tradice více jak 50 let má mou důvěru jako klienta i poradce.

Michal Vávra

Spolupráce v týmu OVB pod vedením Davida Mühlhandla mi pomohla orientovat se na finančním trhu, porozumět penězům a splnit si své sny a to být nezávislá časově a vybudovat svoji firmu. Možná to zní jako klišé, ale opravdu co jsem si kdysi naplánovala, to se splnilo.
Nejsem pod tlakem vedoucích a nemusím plnit plány někoho jiného a tuto svobodu bych neměnila ani za cenu, že mi někde nabídnou více peněz. Zároveň spoluprací s OVB vnímám velkou sílu značky a kvality zároveň. Na trhu má největší podíl a proto můžeme klientům doporučit z výběru mnoha produktů. Rozhodně je pro mě důležitá i tradice společnosti a to od r. 1970. Vnímám tuto spolupráci jako bezkonkurenční.

Denisa Mühlhandlová