🔥Každá korunka, kterou máme k dispozici, je energie a náš spolupracovník. Buď nám vydělává, prodělává nebo ji utratíme. Jak se chováme?

❌V ČR je 3,4 bilionu korun na neterminovaných vkladech. Lidi jsou lační po spořících účtech. Před covidem a válkou byla meziroční inflace kolem 3%. Zhodnocení na spořících účtech bylo 0,5% p.a. Naše prostředky se meziročně znehodnocovali o 2,5%.

❓Dnes máme na spořících účtech průměrné zhodnocení 4,5%p.a. a meziroční inflace je 16,2%. Proděláváme 11,7%p.a. Co s tím a jaké jsou možnosti?

✅Zjistit aktuální stav financí

✅Přehodnotit portfolio

✅Začít nakupovat aktiva

✅Přestat lpět na starých penězích

❤️Všichni vnitřně tušíme, že s tím máme něco dělat. Často jsme ale pasivní nebo se tomu vyhýbáme. Když necháme 3,4 bilionu na spořících účtech, tak ročně přijdeme o zhruba 400mld. Co je větší riziko? Přeměnit peníze na aktivum a dát šanci tomu, že nám peníze vydělají nebo to nechat být a vědět, že za ty peníze si už nic nekoupíme? Když to necháme být, tak ty peníze už nám nepatří.

🎯3-2-1 START! Je potřeba začít investovat, než nám ty prostředky “schlamstne” stát nebo přechod na euro. Dejme tomu šanci 29.6.2023 od 17:00 do 18:30. BABÁK OFFICE, Jana Babáka 11, budova B, zasedací místnost. Workshop č.III. REGISTRUJTE SE: https://muhlhandl.cz/