Celkové hodnocení poradce

4.88/5 (8) DAVID MÜHLHANDL
Vedoucí
+420 725 562 509
david(at)muhlhandl.cz

„Investice do vědění nesou nejvyšší úrok.“
Máme dvě uši a jednu pusu z toho důvodu, abychom více naslouchali a méně mluvili. Rád inspiruji ostatní ke změně.

Děkujeme všem našim klientům za přízeň a důvěru. Pokud jste s našimi službami spokojeni, vyplňte, prosím, Vaše hodnocení a referenci. Jelikož jsme opravdu hrdí na to, co pro naše klienty děláme, s Vaším souhlasem je rádi zveřejníme. Dole na stránce najdete všechny reference, které nás nejvíce potěšily. Děkujeme.

Hodnocení:

Reference:

Jméno

Email

Vaše hodnocení poradce

U pana Mühlhandla oceňuji především jeho vysokou profesionalitu a komplexní přístup. Je opravdu pečlivý a jím nevržená řešení respektují individualitu každého klienta.Ing. Ivana Jašková (Business analyst ve společnosti Honeywell International s.r.o.)

Pan Mühlhandl je velmi příjemný a vstřícný. Vyzná se v dané problematice a již od roku 2006 mi velmi ochotně a úspěšně pomáhá řešit moje finance. Velmi ráda doporučuji jeho služby. I díky panu Mühlhandlovi jsem v důchodu v klidu a bez starostí a užívám si života.Miluše Štaudová (Důchodce)

Služby pana Mühlhandla doporučuji všem, kteří chtějí mít pořádek ve svých financích a finančních produktech, chtějí zhodnotit volné peníze při zachování současné úrovně. Pan Mühlhandl v mém případě provedl detailní přehled toku peněz, změnil nevýhodné životní pojištění a navrhl zhodnocující produkt pro volné peníze. Pan Mühlhandl je vstřícný, empatický, vše jasně vysvětlí a v neposlední řadě je třeba zmínit i jeho dochvilnost.Ing. Zdenka Knappeová (Pracující důchodce)

Hlavní výhodou služby, kterou mě a mé rodině poskytuje pan Mühlhandl, je pomoc při vytváření finančních rezerv, vhodné využití všech prostředků, elimince finančních rizik, a odpovídající pojištění. To vše s minimálními nároky na můj čas a moji administrativu. Pomohl nám udělat úspory v pojištění, optimalizovat a snížit hypoteční splátky a zrušit nevýhodné produkty. Především mám pocit jistoty, že ze svými financemi hospodařím optimálně. Jeho služby mohu doporučit všem.Ing. Jaromír Strašák, MBA (Ředitel ve společnosti BIBUS s.r.o.)

U pana Mühlhandla oceňuji individuální přístup a časovou flexibilitu. Velkou výhodu vidím v tom, že mi poskytl produkty na míru a ušetřil mi tak čas, který bych trávila vyhledáváním možností a bankovních produktů. Pomohl mi se správným nastavením stavebního spoření, rizikového životního pojištění a penzijního připojištění. Jeho služby doporučuji i z preventivních důvodů.PharmDr. Petra Nováková (Lékárník)

Pan Mühlhandl nám vnáší do našich rodinných financí klid a přehled. Pomohl nám udělat ve všem pořádek a zhodnotit volné peníze. Vyhovuje nám, že vše můžeme řešit u nás doma a nemusíme ztrácet čas cestováním po všech bankách a pojišťovnách.Ing. Miroslav Klanica (Důchodce)

Se službou pana Mühlhandla jsem 100% spokojená a nic bych na ní neměnila. Pomohl mi udělat přehled ve svých financích a uspořádat je. Mohu doporučit nejen službu, ale i jeho kancelář, kde naše jednání probíhají.Bc. Jana Mazáčová (Asistentka ředitele ve společnosti Panasonic)

S Davidem Mühlhandlem jsem začal spolupracovat na základě referencí od mého bratra. S manželkou se nám líbí jeho komplexní a profesionální služby, které nám především šetří čas. Pomohl nám, s ohledem na naše vize do budoucna, nastavit finanční plán, který kryje záda při různých životních situacích. Také pomohl s administrativou s tím spojenou. Jeho služby doporučuji všem, co myslí na svou klidnou budoucnost.”Ing. Lukáš Novák (Manažer transferu technologií FEKT ve společnosti VUT Brno)

David Mühlhandl mi pomohl s refinancováním stávající hypotéky na bydlení. Podařilo se snížit úrokovou sazbu a měsíční splátku. S jeho službami jsem velmi spokojená, šetří mi čas a peníze, dohlíží na mé pravidelné výdaje a navrhuje zajímavá řešení a možnosti, které byly pro mě neznámé. Jeho služby mohu vřele doporučit.Alena Vespalcová (Koordinátorka plánování ve společnosti ModusLink Czech Republik s.r.o.)

Reference na pana Davida Mühlhandla, mě přiměli k rozhodnutí začít se víc věnovat svým penězům a sejít se sním. Vyhovuje mi, že vše mohu řešit na jednom místě v kanceláři jeho firmy a líbí se mi, že nabízí komplexní řešení a nastavení finančních toků. Pomohl mi doplnit finanční portfolio, díky kterému mám krytá záda pro různé finanční situace. Jeho návrhy jsou rozumné a pro mě jako laika srozumitelné. Služby jeho firmy ráda doporučím.Ing. Pavla Balátová (Mikrobiolog Státního zdravotnického ústavu)

K rozhodnutí začít spolupracovat s panem Mühlhandlem mne vedla jeho důvěryhodnost a profesionalita. Pan Mühlhandl mi pomohl s průběžnou organizací financí mé rodiny. Dobrá organizace peněz mi umožňuje udržovat nastavený životní standard a mohu taky v poklidu vytvářet rezervu pro období mého důchodového věku.Prof. MUDr. Aleš Roztočil CSc. (Přednosta Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Jihlava)

Pan David Mühlhandl v první řadě provedl detailní analýzu mých finančních toků, provedl výhledovou analýzu, vyzpovídal mně ohledně mých plánů do budoucna a poradil jak dál. Líbí se mi jeho pragmatický přístup a schopnost poradit mi tak, ať peníze vydělávají peníze.Ing. Ladislav Dobrovolský (Pedagog na Vysoké škole Karla Engliše)

Pan Mühlhandl mi pravidelně připomíná, že je potřeba se věnovat rodinným financím a pomáhá mi při získávání aktuálních informací o dostupných finančních produktech. Pomáhá mi vyplňovat otravné formuláře a udělá si na mne čas, kdy potřebuji.”]Pan Mühlhandl mi pravidelně připomíná, že je potřeba se věnovat rodinným financím a pomáhá mi při získávání aktuálních informací o dostupných finančních produktech. Pomáhá mi vyplňovat otravné formuláře a udělá si na mne čas, kdy potřebuji.Ing. David Mynář (Manažer v IBM)

Pana Mühlhandla mi doporučil syn, který byl již delší dobu klientem a byl velmi spokojen. Stejně spokojená jsem od počátku naší spolupráce i já. Je velmi vstřícný, ochotný a umí záležitosti kolem financí vysvětlit i naprostému laikovi, jako jsem jáMgr. Olga Tydlitátová (Farářka evangelické církve)

Pan Mühlhandl mi při zahájení naší spolupráce pomohl udělat si pořádek ve svých financích. Také mne donutil udělat si jasno v dlouhodobém finančním plánování.Václav Koláček (Vývojář informačních systémů ve firmě WEBCOM a.s.)

Pan Mühlhandl mi poradil jak uspořádat své příjmy a výdaje. Vysvětlil mi, proč je důležité odkládat třeba i menší sumu peněz a doporučila mi pro mě vyhovující produkty.Pavla Bartuňková (Asistentka generálního ředitele PBS a.s.)

Pan Mühlhandl mi poskytuje velmi profesionální služby, které nejsou zaměřeny pouze na určitou část např. pojištění nebo investice. Je to komplexní poradenství v oblasti financí a to jak jednotlivci, tak celé rodině. Respektuje moje potřeby a individuální zájmy, dává mi návrhy na řešení a strategii do budoucna. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a zájem o mé potřeby.Bc. Světlana Uchytilová (Vedoucí HR Halla Visteon Autopal)